REKONSTRUKCE (2)

29. prosince 2017 v 13:53Když se dívám na tento obrázek s až surrealistickými organickými chapadlovitými formami nalevo, vybavuje se mi můj návrh kdesi ze začátku, aby se kdosi začal zabývat malováním map v podobě galerijních obrazů.


A budu-li snášet další a další mapy a ilustrace, jako je tohle kartografické zobrazení z prostředí katastrálního úřadu, pokaždé dojdu k témuž shrnutí: s našinci, nemám společný jazyk, natož ten jazyk místa, o kterém oni už naprosto netuší, a o němž já bych se rád rozepsal více.
Ale i cosi takového bez kooperace nepůjde - takže v příštím roce za pár dnů vše začnu jinak.

Výsledkem dnešního zisku je tato mapa, snad nejaktuálnější podoba dotyčného lesa Lišky, možná že sejmuta letos na začátku léta, poněvadž v tomto zimním čase je zveřejněná vnitřní holina určitě plošně alespoň dvakrát rozsáhlejší.


Dokonce mohu porovnat a shrnout v tom smyslu, že i na tom internetu je jen máloco aktuální - to ve smyslu okamžité použitelnosti.


Takže i proto zůstávám se svou rekonstrukcí takříkajíc na půl cesty, a třebaže neustále doplňuji jeho potenciální mluvní zásobu, místo samo kvůli nezájmu jiných stále nesvede promluvit.Co to sem tu chodí za trubci?.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monster IsLand Monster IsLand | Web | 29. prosince 2017 v 14:12 | Reagovat

Netuším, co tam je za truhlici.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama