PROROCTVÍ VIDOUCÍHO STÁŘENCE (3)

12. prosince 2017 v 14:25


Cestu tam budu ve všech vlacích absolvovat vždy v posledním vagónu soupravy.
Prahou budu tam a zpět spěchat v černé teplákovce.
Nazpátek opět budu k vidění v posledních vagónech.

Předešlé oznamuji proto, aby si mě mohla dojít obhlédnout každá případná figurantka.
Neboť i tahle moje cesta do Prahy souvisí s chystanou rekonstrukcí tamté vraždy z jakže dávného roku 1949.


Pokud tedy za půldruhé hodiny stihnu, dojedu do Těšína vlakem za lidských parametrů, dokonce i přes nadbytečně přidanou okliku asi 50 kilometrů dlouhou na samém konci.
Dokonce možná budu mít cestou půlhodinu nárok na internet.

Pokud limit nezaběhnu, další vhodný vlak odjíždí z Metropole až po pauze 4 hodin, jak zločinnou je taková díra pro všechny ty zdejší státem zotročené nositele o/Občanských průkazů, pro všechny ty dělníky, rolníky a pracující inteligenty, kteří by rádi okolo 14. hodiny dojeli kamsi někam, nebo radši odjeli, z a do práce.

Nedoběhnu-li tedy, ze zlovůle kohosi jiného budu zase muset připlácet, abych stihl týž vlak o kus dál.V souvislosti jen pouze pouzičko letmo upozorním ještě na jednu zcela okrajovou okolnost: rekonstrukce koridoru stála 100 000 000 000 korun - aby se získalo čtyřminutové (4 minuty) zrychlení íceček pendolín oproti běžným rychlíkům...

Moje olympiáda v disciplíně mnohoboj navzdor zdejšímu českému veřejnému úřednímu genocidně zločinnému blbství může mít ovšem přesto stále ještě možné mnou nechtěné pokračování, a to v Olomouci, kam ve 22:11 dojede ten poslední osobák řady, jejíž první spoj vyjel z Prahy v 16:12.


Pak už v mi potřebném směru nejede pro tento den do provincie nabízející se leda tak carovi už ani jediná souprava vlaků Českých drah.

Bolševismus v této zemi je nevyhubitelný!


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama