PROROCTVÍ VIDOUCÍHO STÁŘENCE (1)

12. prosince 2017 v 10:17


Zítra tedy jedu do té Prahy - - - do sídla ministerstva dopravy zabydleného v budově bývalého ÚV KSČ.
Tím je snad hned o příštím řečeno vše.
Neboť bolševismus trvá...


Budu volit vlak o pár minut časnější, neboť ten druhý, jedoucí s tím prvním od stanice Ostrava-Svinov společně, nabírá pravidelná zpoždění hned ve 2. zastávce za Těšínem, tedy v Albrechticích.

Spojení na sebe v jízdním řádu hladce navazují, až do Zábřeha, mám tento způsob vyzkoušený.
Dokonce celou půlhodinu z Olomouce mohu používat internet.
A vyslat tak případně nějakou průběžnou zprávu, dokonce stručnou reportáž.

Ale stává se, že namísto vozů s wi-fi se objeví na olomouckém perónu jakási zašlá souprava....

Jak vidíte z rozpisu jízdního řádu, krizovou pro zdar mé celé zítřejší je ona hodinka tam v Zábřehu odčekaná naplano.
Což připomínám, poněvadž hned vedle nádraží tu stojí socha Eskyma Welzla, který odsud naopak začínával jeho cesty do vzdáleného světa, jo, jo, tak to jsou ty tvoje paradoxy, Havlíčku, Havle.

Proto v této chvíli musím poznamenat, že dva krajští hejtmani plus ministr dopravy se zde vůči mně chovají jako blbové, což třeba hned za Císaře Pána, Jeho Milosti Mocnáře, by jim erárem dopřáno nebylo.

Mínil jsem zítra jet celou trasu osobními vlaky, což pro účel je od tohoto místa pro zvůli nemožné - takže si alespoň odzkouším, a zejména doložím, podvodnost principu oné důchodcovské průkazky platné pro trati Českých drah, které vám slibují ve sloganu, že si za tisícovku (1 000 káčé) koupíte - jenomže jak od nějakých šmejdů cosi, co kvůli podobným prodlevám je vám náhle vlastně k ničemu.

Proto si kvůli zločinně genocidní zvůli kohosi musím v Zábřehu přikoupit na tutéž průkazku zdarma poloviční rychlíkovou jízdenku, a jak mezi nějakými necivilizovanými Eskymáky se vydat dál.

Obecně řečeno: dáme těm blbečkům průkazky zdarma a současně co nejvíce zpřetrháme odedávna souvislá spojení - ať si musejí NUCENĚ dokupovat, holota!!!Pokud rychlík jménem Portáš nebude mít, jako obvykle, zpoždění, dojedu do Prahy půlhodinu před polednem.

A teprve tam mi po zhruba 7 hodinách a 400 kilometrech zřejmě započně ten pravý masomlejn!


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama