CRIME SCENE PHOTOGRAPHY SIMULATION

4. prosince 2017 v 19:27

Tak na takovémto odkazu jsou již k nalezení stylizující se mrtvoly v množství desítek kusů - jejich dav mi poslouží zejména jako důkaz, že cosi takového je někde jinde jako estetický výsledek zcela běžné.


Míti tedy ke spolupráci svolnou dobrovolnici, která by už nyní byla ochotna se v jistém lese předvést v jisté obdobně významově přesné nekrofilizující stylizaci, mohl bych se věnovat intelektuálně mnohem zásadnějším rozvíjejícím záležitostem, které s mým plánem na příští jaro souvisejí; nebo, teprve vymyšleny, by souviset mohly.


Případná otázka Proč malovat mapy? mi přijde stejně hloupá jako třeba Proč maluješ nahaté ženské?, popřípadě Co tě láká převádět štětci na plátno horské pahorky nasvícené červení západu slunce?

Mapa jako topografické zobrazení je předlohou víceméně stejně realistickou jako třeba vášní troubící jelen v čase podzimních říjí, kdy z větví dubů padají dolů bukvice.

(Nebo, při jistém výsledku vzhledu, může nabýt pro neznalou veřejnost podob čímsi připomínajících ony tak zvané abstraktní obrazy.)


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama