30. KONSTELACE

13. září 2017 v 11:14
Práce za nimi však žádná - jen to obligátní české genocidně zločinné přičumování…


Jak je snad zřejmé, svou snahou jsem dveře otevřel.
Já ovšem do badatelny žádného archivu v této zemi vstoupit nemíním - nemám totiž ono striktně po návštěvnicích vyžadované: o/Občanský průkaz.
Poněvadž jsem ten kus vystavený k mé identitě odevzdal tomuto genocidně zločinně genocidnímu státu.
Už před roky.

Neboť snad platí, že tento individuální evidenční, perlustrační a identifikační doklad zdánlivým účelem vstoupil v platnost časech vítězně únorových, tedy ihned na podzim vítězného 48. roku.
Tento institut i instrument gestapácko-estébácký zneužívající významu slova občan, vespolek s Lidovými milicemi a akčními výbory Národní fronty, všechno trojí dokromady nástroje totalizátorského násilí.
Spolu třeba s tresty smrti za politické skutky, nebo tábory nucených prací s mukly (tedy MUži Určenými K Likvidaci) uvnitř nich.

Sleduji-li příběh Otčenáškův, tedy postupně se rozlévající zlo, stále se zvětšující skvrnu vlínající do všeho, a byl-li bych opatřen čímsi takovým sám, připadal bych si nečestně a nedůstojně.

Ztrácím tím, popřípadě ztratím, sice přístup k zajímajícím mě informacím, nezískám je a nebudu je tedy věděti - ale tímto způsobem zase zveřejním jinou stránku možnosti definice genocidy, tedy prostřednictvím výroku zakladatele kybernetiky Norberta Wienera.
"Žít, znamená žít s přiměřenými informacemi."

Přes snahu jsem tedy mrtvý.
Ze zvůle koho - tak o tom se snad ve slušné společnosti nemusím ani šířiti.

Proto prosím kohosi z těch, kteří prostřednictví jejich o/Občanských průkazů kolaborují, aby vešli dovnitř vsetínského archivu a fotoaparátem pořídili dokumentaci všech listů, které jim do badatelny tamní ředitel Baletka předloží.

A i kdyby nakrásně ne, se základním během světa se i přes takovouto obstrukci nic zásadního nestane.

Zemře-li snad nějaká možnost, o žádnou škodu se přece nejedná.
Mohl bych si obě tyto knihy objednat prostřednictvím MVS u nás Českém Těšíně v knihovně na kopci.
V případě té druhé to prostřednictvím mailu ještě dnes udělám.

Ale jak jsem v posledních časech v souvislosti s těmi mými souvisejícími nezdary už jen víc a víc lenivější, nahoru do té zdejší knihovny na kopci to mám (respektive začínám mít) pěšky dál, nežli na nádraží v Těšíně a posléze z nádraží ve Zlíně do tamní Knihovny Františka Bartoše.
Je sice pravda, že celá taková cesta vlaky osobáky tam a nazpátek mi zabere dobrých 10 hodin života, ale zato při ní budu projíždět krajinami mého příběhu.
A co kdybych ještě zažil nějaký bonus v podobě jakéhosi zajímavého souvisejícího setkání?

V Českém Těšíně zdegenerovaném genocidně zločinně pančovaným velkochlastem mě nic takového určitě potkat nemůže…

Přičemž těch zmíněných 10 hodin jízdy s jízdním průměrem asi 30 km/hod, tedy málo dostatečným již v časech C. K., je taky svým způsobem genocidním zločinem státu vůči části jeho obyvatelstva.

Proto se možná cestu nazpátek přeruším a vylezu si jen tak na mrk za Panenkou Hostýnskou.

Zmiňoval jsem snad již Hory Hostýnské…


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama